Кролевецької міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Всеукраїнський патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за перемогу»

26 вересня Україна бігла у пам’ять про тих, хто віддав своє життя за незалежність! Проведення Всеукраїнського патріотичного забігу закладає щорічну традицію вшанування пам’яті захисників, що загинули  у боротьбі за територіальну цілісність України. Саме цього дня, кожен учасник мав змогу бігти за того, хто ніколи вже не матиме можливості пробігти під блакитним небом України, але  назавжди залишиться у пам’яті нашого народу Героєм.

08:10 30.09.2020

Всеукраїнська акція «Чистий берег»

Декілька років поспіль учні ОЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кролевецького р-ну Сумської обл. підтримують та беруть участь у Всеукраїнській акції «Чистий берег», очищуючи від сміття береги рідного Сейму. В цьому році спільними зусиллями небайдужі учні прибрали 1 км прибережної території, зробивши ще один крок до відновлення та збереження чистого та затишного куточку природи.

09:17 21.09.2020

Змагання з волейболу

19 лютого учні ОЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» у змаганнях з волейболу серед юнаків у залік XXVІІІ районних спортивних ігор школярів зайняли почесне ІІІ місце серед шести команд Кролевецького району

14:59 20.02.2020

Відкриті обласні змагання зі стрільби з пневматичної зброї

15 лютого у м.Шостка відбулися відкриті обласні змагання з кульової стрільби з пневматичної зброї «Кубок пам’яті Кожедуба І.М.», в яких прийняли участь учні ОЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (вчитель Лебедь О.В.). За результатами змагання Прокопенко Іван зайняв І м. зі стрільби з пневматичного пістолета та виборов кубок «Абсолют», ставши найкращим серед 80 учасників

16:15 17.02.2020

Результати змагань

15 лютого учні ОЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (вчитель Лебедь О.В.) прийняли участь у відкритих змаганнях зі спортивного туризму та спортивного орієнтування, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав у м.Шостка в двох вікових категоріях. У старшій віковій категорії наші учні зайняли ІІ м. у конкурсі «Спортивне орієнтування». Результат команди молодшої вікової категорії: І м. у конкурсі «В’язання вузлів», ІІІ м. у конкурсі «Смуга перешкод», у загальному заліку серед 7 команд своєї вікової категорії вибороли ІІІ місце