A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад "Мутинський ліцей"
Кролевецької міської ради

Поради психолога педагогам

Дата: від до Скинути

Як зберегти психічне здоров’я в умовах дистанційної роботи чи навчання

Під час карантину більшість за нас найперше піклується про своє фізичне здоров’я, забуваючи про не менш важливе –  психічне Ми пам’ятаємо, що потрібно мити руки, але забуваємо про ряд інших факторів, дотримання яких допоможе зберегти позитивні думки та емоційну стабільність. Про них розповів доцент кафедри клінічної психології УКУ Олександр Аврамчук.

11:25 22.01.2021

Як зберігати рівновагу під тиском стресу.

Як зберігати рівновагу під тиском стресу: 10 порад Вміння, яке всім нам час від часу потрібне, — контроль над власними емоціями. Особливо це важливо в критичних та стресових ситуаціях. Тому сьогодні пропонуємо ознайомитись з методами, які допоможуть вам зберігати рівновагу під тиском стресу.

10:51 20.01.2021

Гіперактивна дитина

Психологічні поради вчителю Як же правильно спілкуватися з гіперактивною дитиною

11:45 11.12.2019

Поради учителям щодо особистісно зорієнтованого підходу у навчанні

Особистісно зорієнтований підхід у навчанні грунтується на сприйнятті індивідуальності, самоцінності дитини як носія суб’єктивного досвіду, який складається у неї з перших днів життя. Учень має право на особистісний шлях розвитку та вибір засобів навчальної діяльності в межах її завдань.

13:54 25.10.2019

Як вчителю не стати жертвою булінгу

Коли йдеться про булінг у шкільному середовищі, передусім на думку спадає цькування дітей однолітками. Проте жертвами булінгу нерідко стають і вчителі – вони потерпають не лише через психологічне, а й через фізичне насилля з боку учнів та їхніх батьків.

13:54 25.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора