A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад "Мутинський ліцей"
Кролевецької міської ради

Основи здоров'я

Дата: від до Скинути

Склад харчових продуктів

Без  їжі існування людини неможливе. Харчування як одна з основних фізіологічних потреб живого організму відіграє важливу роль у збереженні здоров’я. Харчуватися людина повинна регулярно та правильно. Правильне харчування — необхідна умова фізичного розвитку й працездатності людини. Але не будь-який склад їжі може задовольнити численні потреби організму. З продуктами харчування людина отримує речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності, - білки, жири, вуглеводи, мінеральні солі, воду, вітаміни та інші речовини. Усі вони беруть участь у складних процесах обміну речовин, розпадаються та виводяться з організму.

09:00 12.05.2022

Пожежна безпека оселі. Профілактика пожеж. Засоби пожежогасіння

Про причини виникнення пожеж у Середні віки, наприклад, завжди говорилося: «з волі Бога», оскільки вогонь асоціювався з гнівом Божим. Сьогодні наших знань досить, щоб не тільки визначити причини пожежі, але й для того, щоб звести до мінімуму руйнівні наслідки.

09:00 14.04.2022

Безпека під час користування засобами побутової хімії

Дуже часто у ЗМІ лунають тривожні новини про побутові отруєння. Здебільшого це малюки від 1 до 6 років, які отруїлися медичними препаратами, побутовою хімією та іншими речовинами. Сучасні засоби побутової хімії, ліки випускаються в яскравих привабливих обгортках. А необачливі дорослі залишають ці предмети в доступних для малюків місцях. Це призводить до дуже небезпечних наслідків. У результаті діти опиняються в лікарнях з важкими отруєннями, опіками шкіри, очей, органів травлення. А іноді наступають і зовсім трагічні наслідки.Тому ви повинні знати правила користування та умови зберігання побутової хімії.

09:00 07.04.2022

Правила безпечного користування електричними приладами

    У світі 40%небезпечних ситуацій відбувається внаслідок неправильного поводження з електричним струмом і електроприладами. Зараз кожна родина має телевізор, комп’ютер, електрочайник,  пральну машину та інші електроприлади. Усі вони несуть у собі потенційну небезпеку загоряння (і, як наслідок, пожежі), а також ураження людини електричним струмом, що супроводжується опіками. Сильними потрясіннями. Іноді летальним результатом. Бліцопитування «Можна – ні» -    Залишати телевізор увімкнутим у розетку, йдучи з дому? -    Користуватися електроприладами промислового виробництва? -    Витирати пил з вимкненого телевізора? -    Вмикати одночасно всі електроприлади  будинку? -    Використовувати для електропроводки провід без ізоляції? -    Користуватися несправними електроприладами? -    Висмикувати вилку з розетки за шнур? -    Викликати електрика для ремонту електропроводки? -    Лити на ввімкнутий електроприлад воду?

09:00 24.03.2022

Безпека в побуті. Правила користування водогоном

У кожному будинку бажано мати всі комунальні вигоди — електрику, газ, водогін. Добре, коли в одному домі живуть фахівці з усіх питань, а якщо таких нема ... Отже кожному з нас потрібно мати навички експлуатації всіх "зручностей" та знати алгоритм дій у небезпечних ситуаціях.

09:00 17.03.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора