A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад "Мутинський ліцей"
Кролевецької міської ради

Основи здоров'я

 

 

 

Дата: від до Скинути

Відпочинок на природі

Закінчується навчальний рік, попереду довгі літні канікули. Береги річок, морів, озер, ставків — чудові місця для відпочинку, а плавання — один із найкорисніших видів руху. Однак не забувай, що відпочинок біля води потребує особливої обережності.

09:52 23.05.2022

Стихійні лиха

Стихійні лиха – це природні явища, які мають надзвичайний характер та призводять до порушення нормальної життєдіяльності населення, загибелі людей, руйнування і знищення матеріальних цінностей.

09:37 16.05.2022

Безпечне довкілля. Способи збереження природного середовища

Пригадайте, що ви вже вивчили Довкілля — це умови життя, у яких існує людина. Життя людини протікає в певних умовах, установлених природою. Без їжі людина проживе близько менше місяця без води — 7 діб, а без повітря — менше 5 хв. Для життя їй потрібне доступ до їжі, питної води, яке містить усе перелічене. Забруднення довкілля негативно впливає на життя і здоров’я людини.

12:33 09.05.2022

Пожежна безпека. Причини виникнення невеликих пожеж

Вогонь: друг чи ворог? (поміркуйте) Може бути як другом так і ворогом людини.Вогонь друг, бо може приготувати їжу, дати світло і тепло. Вогонь – ворог, бо він може знищити все навколо Він гарний слуга, але поганий хазяїн.

12:00 18.04.2022

Практична робота. Корисне меню

Чи є цукерки, які не шкодять здоров’ю? Сьогодні ми з’ясуємо всі «ЗА» і «ПРОТИ» вживання солодощів дітьми. Дізнаємося про користь і шкоду магазинних цукерок і спробуємо приготувати щось смачненьке на ваш вибір.

09:00 11.04.2022

Готуємо, зберігаємо їжу правильно

У раціон харчування людини входить безліч різноманітних продуктів, які ми можемо вживати відразу або через якийсь час. Правильне зберігання продуктів дозволяє зберегти харчову цінність, оберегти від псування, має велике значення для профілактики харчових отруєнь.

10:49 04.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора