A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад "Мутинський ліцей"
Кролевецької міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

#ДИСТАНЦІЙНИЙТИМБІЛДИНГ

Міжнародний день щастя (International Day of Happiness) відзначають щорічно 20 березня по всьому світу. Свято було проголошено резолюцією ООН в 2012 році з метою визнати важливість щастя в житті кожної людини і підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети.

12:21 20.03.2023

ДИСТАНЦІЙНИЙ ТИМБІЛДІНГ

#ДИСТАНЦІЙНИЙТИМБІЛДІНГ триває. 17 лютого – День спонтанного прояву доброти. Учні 8 класу ОЗ "Мутинський ліцей" спробували себе в ролі «Репортерів доброти»

10:21 17.02.2023

7 лютого оголошено Міжнародним Днем безпечного Інтернету.

У наш час особливо важливого значення на­буває інформація. Усе частіше потрібне володін­ня швидкими й точними даними про предмет ді­яльності. Найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використан­ня глобальної мережі Інтернет, яка може бути як всесвітньою енциклопедією, що об’єднує інформаційні ресурси всього світу, так і зловісною павутиною, яка губить людей.

08:10 15.02.2023

ДИСТАНЦІЙНИЙ ТИМБІЛДІНГ

#ДИСТАНЦІЙНИЙТИМБІЛДІНГ Найтепліші та щиросердні вітання з Днем святого Валентина для кращих із кращих - чоловіків, які зараз захищають нашу землю, від учнів 8 класу!!

11:40 14.02.2023

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашій школі пройшли тематичні заходи, години спілкування, інформаційні хвилини «Скажемо наркоманії та СНІДу- НІ» , під час яких діти більше дізнатись про СНІД, способи передачі цієї страшної хвороби. Учні переглянули фільм “Зірки мистецтва – жертви СНІДу і наркоманії» та провели вікторину «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?», протягом дня працювала акція на тему: «Не дай СНІДу шанс». Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість. Тож бережіть себе і будьте здорові

11:48 01.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора