A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад "Мутинський ліцей"
Кролевецької міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

відзначення Міжнародного Дня толерантності ОЗ "Мутинський ліцей"

Останнім часом слово „толерантність” набуло значної популярності і стало міжнародним терміном і важливим поняттям у проблематиці миру. У виховному просторі тема „толерантність” відіграє велике значення. У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу  з 13 по 17 листопада у ОЗ "Мутинський ліцей"  було проведено  «ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ». Протягом тижня робота педагогічного колективу та психологічної служби ліцею була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.

11:52 20.11.2023

#ДИСТАНЦІЙНИЙТИМБІЛДИНГ

Міжнародний день щастя (International Day of Happiness) відзначають щорічно 20 березня по всьому світу. Свято було проголошено резолюцією ООН в 2012 році з метою визнати важливість щастя в житті кожної людини і підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети.

12:21 20.03.2023

ДИСТАНЦІЙНИЙ ТИМБІЛДІНГ

#ДИСТАНЦІЙНИЙТИМБІЛДІНГ триває. 17 лютого – День спонтанного прояву доброти. Учні 8 класу ОЗ "Мутинський ліцей" спробували себе в ролі «Репортерів доброти»

10:21 17.02.2023

7 лютого оголошено Міжнародним Днем безпечного Інтернету.

У наш час особливо важливого значення на­буває інформація. Усе частіше потрібне володін­ня швидкими й точними даними про предмет ді­яльності. Найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використан­ня глобальної мережі Інтернет, яка може бути як всесвітньою енциклопедією, що об’єднує інформаційні ресурси всього світу, так і зловісною павутиною, яка губить людей.

08:10 15.02.2023

ДИСТАНЦІЙНИЙ ТИМБІЛДІНГ

#ДИСТАНЦІЙНИЙТИМБІЛДІНГ Найтепліші та щиросердні вітання з Днем святого Валентина для кращих із кращих - чоловіків, які зараз захищають нашу землю, від учнів 8 класу!!

11:40 14.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора