A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад "Мутинський ліцей"
Кролевецької міської ради

Основи здоров'я

Дата: від до Скинути

Причини і наслідки вживання наркотиків

Тютюн, алкоголь, деякі ліки, токсичні речовини, наркотики... Усі вони більшою чи меншою мірою впливають на мозок і психіку людини, її здатність тверезо мислити і відповідально діяти. Тому їх називають психоактивними речовинами (такими, що впливають на психіку людини).

09:00 11.04.2022

Хвороби цивілізації

У давні часи люди потерпали від холоду, спеки, нападів хижих звірів, інфекційних хвороб. Сучасні люди живуть наба¬гато довше і незрівнянно комфортніше. Уявіть один день із життя первісного і сучасного підлітка. Як ви думаєте:

09:00 04.04.2022

Вплив родини і друзів на формування  міжособистісних стосунків. Види підліткових компаній

Синергія - це сумарний ефект, який полягає у тому, що при взаємодії двох або більше факторів їх дія суттєво переважає ефект кожного окремого компонента у вигляді простої їх суми. Приклад синергії:  ні від клавіатури, ні від системного блока, ні від дисплею майже немає користі, поки їх не з'єднати разом. Синергія в людині. Наш мозок містить  100 мільярдів активних клітин — нейронів. Кожен із нейронів набагато потужніший за найсучасніший комп’ютер.  Однак справжня велич мозку  виявляється у взаємодії  нейронів. Підраховано,  що кількість зв’язків  між нейронами істотно  перевищує кількість атомів у Всесвіті. Для чого потрібна синергія в стосунках?  - необхідна людям, для свого удосконалення; -  для того, щоб сприяти один одному у досягненні спільної мети.

09:00 28.03.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора