A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад "Мутинський ліцей"
Кролевецької міської ради

Основи здоров'я

Дата: від до Скинути

Пожежна безпека оселі. Профілактика пожеж. Засоби пожежогасіння

Про причини виникнення пожеж у Середні віки, наприклад, завжди говорилося: «з волі Бога», оскільки вогонь асоціювався з гнівом Божим. Сьогодні наших знань досить, щоб не тільки визначити причини пожежі, але й для того, щоб звести до мінімуму руйнівні наслідки.

08:28 26.04.2021

Безпека під час користування засобами побутової хімії

Дуже часто у ЗМІ лунають тривожні новини про побутові отруєння. Здебільшого це малюки від 1 до 6 років, які отруїлися медичними препаратами, побутовою хімією та іншими речовинами. Сучасні засоби побутової хімії, ліки випускаються в яскравих привабливих обгортках. А необачливі дорослі залишають ці предмети в доступних для малюків місцях. Це призводить до дуже небезпечних наслідків. У результаті діти опиняються в лікарнях з важкими отруєннями, опіками шкіри, очей, органів травлення. А іноді наступають і зовсім трагічні наслідки.Тому ви повинні знати правила користування та умови зберігання побутової хімії.

08:29 19.04.2021

Правила користування електричними приладами

У світі 40%небезпечних ситуацій відбувається внаслідок неправильного поводження з електричним струмом і електроприладами. Зараз кожна родина має телевізор, комп’ютер, електрочайник,  пральну машину та інші електроприлади. Усі вони несуть у собі потенційну небезпеку загоряння (і, як наслідок, пожежі), а також ураження людини електричним струмом, що супроводжується опіками. Сильними потрясіннями. Іноді летальним результатом.

08:20 05.04.2021

Безпека в побуті. Правила користування водогоном, тепловими мережами

У кожному будинку бажано мати всі комунальні вигоди — електрику, газ, водогін.  Добре, коли в одному домі живуть фахівці з усіх питань, а якщо таких нема ...  Отже кожному з нас потрібно мати  навички  експлуатації всіх "зручностей" та знати алгоритм дій у небезпечних ситуаціях.  

08:29 29.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора