A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад "Мутинський ліцей"
Кролевецької міської ради

Основи здоров'я

 

 

 

Дата: від до Скинути

Створення саморобок для повторного  використання пластикових упаковок

Перегляньте соціальний ролик  про сортування сміття: https://www.youtube.com/watch?v=91OM9aZLxyg&feature=emb_imp_woyt – Практичне завдання: "Створення саморобок для повторного використання пластикових упаковок" Хід роботи 1. Візьміть використані пластикові упаковки. Придумайте, що корисного можна з них зробити. 2. Розробіть технологію виготовлення корисних речей з пластикових відходів. 3. Зробіть своїми руками ці вироби.

12:50 05.05.2021

Безпечне довкілля. Способи збереження природного середовища

Пригадайте, що ви вже вивчили Довкілля — це умови життя, у яких існує людина. Життя людини протікає в певних умовах, установлених природою. Без їжі людина проживе близько менше місяця без води — 7 діб, а без повітря — менше 5 хв. Для життя їй потрібне доступ до їжі, питної води, яке містить усе перелічене. Забруднення довкілля негативно впливає на життя і здоров’я людини.

12:33 28.04.2021

Відпрацювання алгоритму безпечної поведінки в місцях великого скупчення людей

Сьогодні ми продовжимо бесіду про правила безпечної поведінки. Ви, напевно, всі чули такі прислів’я і приказки: -    «Береженого всякий береже, небереженого лихо стереже» -    «Не бійся, проте стережися» -    «Мани собаку, маючи кияку» Всі вони говорять про те, що треба бути обережним та розсудливим. Більшість часу ви проводите на вулиці, особливо зараз, навесні. Але вулиця може таїти в собі небезпеку . Іноді безпечні місця можуть стати небезпечними зі зміною пори доби, з появою будівельних майданчиків, або проведенням ремонтних робіт і тощо. Безпечними вважаються місця, де в будь-який час доби можна знайти укриття від злочинного посягання, де можуть допомогти і підтримати. Це відділення поліції, пожежна частина, поліклініка, лікарня, перукарня, магазин тощо. Постарайтеся також уникати місць,  де утворюється натовп. На?товп — це тимчасове скупчення неорганізованих людей  Статистика свідчить, що некеровані панічні дії натовпу можуть викликати навіть людські жертви. Найкраще правило: щоб не постраждати у натовпі – не потрапляйте або оминайте його!

11:49 21.04.2021

Пожежна безпека. Причини виникнення невеликих пожеж

Вогонь: друг чи ворог? (поміркуйте) Висновок:  вогонь може бути як другом так і ворогом людини.Вогонь друг, бо може приготувати їжу, дати світло і тепло. Вогонь – ворог, бо він може знищити все навколо Він гарний слуга, але поганий хазяїн.

09:20 17.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора