A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад "Мутинський ліцей"
Кролевецької міської ради

Основи здоров'я

Дата: від до Скинути

Права, обов’язки і правова відповідальність неповнолітніх

Правопорушення – вчинки людей, що порушують Конституцію держави, її закони чи підзаконні акти. Відповідальність — визначені законом дії, що застосовуються до порушників законів. Відповідно до видів правопорушень передбачено різні види відповідальності.

08:30 27.04.2021

Правова відповідальність і закони України

Чи замислювались ви над тим, що все наше життя регламентується певними правилами, нормами і законами? Наприклад, одного  дня ти прокинувся, поснідав ( стандарти якості продуктів), вийшов з дому і перейшов дорогу (ПДР), прийшов до школи (закон про загальну середню освіту і правила внутрішнього розпорядку школи)

08:32 20.04.2021

Вплив забруднення ѓрунтів на здоров’я

Стан ґрунтів впливає на їжу, яку ми їмо, воду, яку ми п’ємо, повітря, яким ми дихаємо, на наше здоров’я і на здоров’я всього живого на Землі. Без здорових ґрунтів ми не зможемо вирощувати продовольство. Адже, за оцінками, 95 відсотків того, що ми їмо, прямо або побічно отримуємо з ґрунту.

08:30 13.04.2021

Атмосферні забруднення та їх вплив на здоров’я. Вплив транспорту на навколишнє середовище та здоров’я

Повітря, яким ми дихаємо - це суміш газів: азоту (78%), кисню (21%), благородних газів (1%). Можуть бути й інші компоненти: вуглекислий газ, водяна пара, пил, чадний газ, оксиди сірки та азоту, озон, сотні інших сполук.

08:30 06.04.2021

Забруднення навколишнього середовища

Забруднення навколишнього природного середовища негативно позначається на здоров’ї. Забруднене атмосферне повітря може стати джерелом проникнення в організм шкідливих речовин через органи дихання. Забруднена вода може містити хвороботворні мікроорганізми і небезпечні для здоров’я речовини. Забруднена грунт і грунтові води погіршують якість сільськогосподарських продуктів харчування. Людина здавна розглядає навколишнє природне середовище в основному як джерело сировинних запасів (ресурсів), необхідних для задоволення своїх потреб. При цьому велика частина узятих від природи ресурсів повертається в природу у вигляді відходів. Основна частина цих відходів і забруднень утворюється в містах.

08:30 30.03.2021

Мотоцикл і безпека. Правила для мотоциклістів та пасажирів мотоцикла

Обміркуйте  ситуацію. Тарас запропонував Дарині покататися на мотоциклі. Другого шолома в нього не було, але він сказав, що віддасть дівчині свій і не буде їхати швидко. Дарина замислилася, погоджуватися чи ні. Що б ви їй порадили? Мотоцикл — це мрія багатьох підлітків. Мотоцикли можуть бути двоколісні, триколісні з бічною коляскою, триколісні (трайк) і чотириколісні (квадроцикл), снігоходи (мають гусеничний привід). Мотоцикли також відрізняються за своєю конструкцією й розмірами: мопеди, моторолери або скутери, мотоцикли різних типів: класичні, круїзери, турери, спортивні, шосейні, кросові, ендуро. Вони різні, вони красиві, вони бажані. Але ніколи не забувайте, що мотоцикл — це один з найнебезпечніших транспортних засобів! Мотоциклісти потрапляють у смертельні ДТП у 29 разів частіше, ніж автомобілісти. 

08:25 16.03.2021

Організація дорожнього руху

Головним засобом організації дорожнього руху є Правила дорожнього руху. Правила дорожнього руху регламентують обов’язки і права водіїв механічних транспортних засобів, рух транспортних засобів зі спеціальними сигналами, обов’язки і права пішоходів, обов’язки і права пасажирів, вимоги до велосипедистів. Там же прописані правила регулювання дорожнього руху, проїзду перехресть, руху через залізничні переїзди, перевезення пасажирів, перевезення вантажу, дорожні знаки й дорожня розмітка.  

08:23 09.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора